Hanna-Brett Lepplaid
Hanna-Brett Lepplaid
Kogemus: 
Keel: Eesti keeles
Asukoht: Haapsalu, Pärnu
Zoom: Kaugnõustamine Zoomi/telefoni teel

Tutvustus

Lõpetasin aastal 2004 psühholoogiateaduskonna Eraakadeemias Nord. Eriala valides ei olnud mul veel absoluutselt selge, kes või mis minust saab. Tehes vahepeal erinevaid asju, olen leidnud suuna siiski oma õpitud erialal, kuna see, mida olen avastanud iseendas ja teistes, on lihtsalt suurepärane!

2014. aasta kevadel sattusin Hüpnoteraapia Erakooli Terviklik Mina kevadseminarile. Sealtpeale on mu elus palju muutusi toimunud, paranenud on läbisaamine minu endaga ja ka lähisuhted on muutunud avatumaks ja kuidagi lihtsamaks. Saan öelda, et olen saanud iseendaga sõbraks ja minu hinges on suurem rahu kui ei iial varem. Tänu kõigele sellele tunnengi, et mul on energiat, teadmisi ja oskusi, mida teistega jagada!

"Esimest korda üle pika aja tundsin end jälle väärtuslikuna. Aitäh, et aitasid mul mõista ja keskenduda asjadele, mis tegelikult on elus olulised ja mind õnnelikuks teevad"
Merily
"Väga raske on iseendale nö. peeglist otsa vaadata, kuid Marju tegi sellel teekonnal käimise minu jaoks turvaliseks"
Anu
" Olin oma muredega liiga kaua üksi ning veendunud, et sellest polegi väljapääsu. Tegelikult on - kui keegi usub ja toetab Sind. Aitäh mõistmise ja hoolimise eest!"
Markus
See veebisait kasutab küpsiseid ja küsib teie sirvimiskogemuse parandamiseks teie isikuandmeid.

Psühholoogilise nõustamise broneerimine