Marju Koor
Marju Koor
Kogemus: 20 aastat
Keel: Eesti ja inglise keeles
Asukoht: Tartu, Tallinn
Zoom: Kaugnõustamine üle Eesti

Tutvustus

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia bakalaureuse ja magistriõppe. Läbinud kognitiiv-käitumis- ja pereteraapia sissejuhatavad kursused ning EMDR-i (traumateraapia meetod) I astme koolituse. Täiendanud oma teadmisi suhtlemis- ja motivatsioonitreenerite väljaõppes ning DiSC serftifitseeritud konsultandina. Psühholoogina on 15 a. jooksul minu poole kõige sagedamini pöördutud järgmiste muredega: ärevus ja stress; tähelepanu- ja keskendumisraskused; meeleolulangus ja motivatsioonipuudus; suhte- ja suhtlemisprobleemid tööl ja isiklikus elus; traumaatilised sündmused (nt. lein, vägivald, töökaotus jne); terviseprobleemid; tööstress ja -kiusamine; läbipõlemine. Oma töös pean oluliseks klientide kuulamist ja julgustamist, et astuda vajalikke samme soovitud muutuste suunas.

"Esimest korda üle pika aja tundsin end jälle väärtuslikuna. Aitäh, et aitasid mul mõista ja keskenduda asjadele, mis tegelikult on elus olulised ja mind õnnelikuks teevad"
Merily
"Väga raske on iseendale nö. peeglist otsa vaadata, kuid Marju tegi sellel teekonnal käimise minu jaoks turvaliseks"
Anu
" Olin oma muredega liiga kaua üksi ning veendunud, et sellest polegi väljapääsu. Tegelikult on - kui keegi usub ja toetab Sind. Aitäh mõistmise ja hoolimise eest!"
Markus
See veebisait kasutab küpsiseid ja küsib teie sirvimiskogemuse parandamiseks teie isikuandmeid.

Psühholoogilise nõustamise broneerimine